Firmast 

 

OÜ Temper alustas tegevust 1991 aastal. Firma omanikud on eesti eraisikud. Esimestel tegutsemisaastatel tegelesime põhiliselt konteinerkatlamajade valmistamisega ja käikulaskmisega Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal. Aastate jooksul on paigaldatud uusi ja rekonstrueeritud rida erineva suurusega tööstuslikke katlamaju.

 

1993 aastal tootmismahu suurenemisel ostsime Kadrina vallas tootmishoone üldpinnaga üle 1700m², kus alustasime ka kuulventiilide tootmist. Omame suurt seadmete parki, mis võimaldavad teha suuremõõtmelisi metallkonstruktsioone, treimis- ja freesimistöid, keevitustöid eri materjalidega ja tehnoloogiatega. Projekteerime ja valmistame mitmesuguseid energeetilisi seadmeid ja muid metallkonstruktsioone. Suure osa toodangust moodustavad kuulventiilid. Temperi kuulventiilid on kasutusel enam kui viieteistkümnes riigis.

 

Tänaseks on toodangu maht pidevalt suurenenud ja täiustunud ning vastab lääne standarditele ja kõige rangematele kvaliteedinõuetele. Toodangust 60-70%  ekspordime Euroopa Liidu maadesse.

 

 

Parimate soovidega ja meeldivale koostööle lootes

 

Rein Ruuto

juhatuse esimees

 

 

© Temper  2003

Firmast l Kuulventiilid l Soojusseadmed l Plekitööd l Referentsid l Uudised l Kontakt                   temper@temper.ee